Projekt wizytówki sobótka

Współpraca na wysokim poziomie

Niedawno otworzyłam prywatną działalność. Jest to cukiernia. Specjalizujemy się w wyrobach babeczek oraz domowych ciast. Z racji tego, że wypieki to moja pasja, postanowiłam zespolić ją z biznesem. Znalazłam odpowiednie miejsce na sprzedaż moich wypieków, dodatkowo zadbałam o dobrą reklamę. Nieco później zaplanowałam rozszerzyć działalność o wypieki tortów. Wszystko było dopracowane, a formalności załatwione niemniej jednak brakowało mi pomysłu na dotarcie do szerszej grupy klientów. 
Trafiłam do jednej z poznańskich drukarni. Prosiłam o pomoc w rozreklamowaniu mojej cukierni na większą skalę. Spotkałam się z fachową obsługą. Zostałam poinstruowana jak powinnam zatroszczyć się o obraz swojej firmy i dodatkowo otrzymałam w cenie projekt wizytówki z własnym logo a także adresem firmy. Zdecydowałam się na wydrukowanie całego pakietu. Był to strzał w dziesiątkę. O mojej cukierni dowiedzieli się ludzie spoza miasta. Rozszerzyłam swoją działalność gospodarczą o usługę dowozu. 
Projekt wizytówki wyróżniam wszystkim osobą zakładającym firmę. Każda drukarnia powinna przygotować go indywidualnie pod potrzeby użytkownika. Nie może zawierać zbyt dużo informacji ani być niewyraźny. Dzięki temu przypuszczalny nabywca zapamięta najistotniejsze wiadomości aby móc bez trudu znaleźć firmę.
Koszt wizytówek nie jest wielka. Czas wykonania to przeważnie parę dni. Drukarnia omawia z nami pojedyncze elementy, które pragnęlibyśmy umieścić i zajmuje się zrealizowaniem projektu. Podczas gdy jest on gotowy, zostajemy poinformowani drogą mailową o okazji odbioru. W moim przypadku druk jest na wysokiej jakości papierze, dzięki któremu wizytówki przedstawiają się fantastycznie. Polecam niedużym i ogromnym firmom.


Możliwość komentowania jest wyłączona.