Sitodruk tychy

Korzyści sitodruku

Istnieje mnóstwo procedur druku. Jedną z nich jest wydruk sitowy a więc tak zwany sitodruk. Przy użyciu tej metody urzeczywistnia się nadruki na tekstyliach, na przykład koszulkach, czapkach, bluzach, odzieży roboczej, ale też na przykład na torbach. 
Pośród wielu cech sitodruku wymienia się przeważnie równowagę, dlatego, że jest on bardzo trwały nie tylko na wilgoć a przy tym pranie, ale także na promienie UV. Naturalnie pod warunkiem, iż został należycie utworzony. Niesłychanie duże znaczenie posiada tutaj bowiem dobrze dokonany każdy etap drukowania, zatem naświetlenie, drukowanie z użyciem farb odpowiedniej jakości a przy tym suszenie. 
Nie bez znaczenia jest również możliwość wydruku w jakimkolwiek kolorze. Okazała bowiem dostępność farb do sitodruku dopuści otrzymać piękne barwy, a możliwość ich mieszania sprawi, że paleta barw będzie niesłychanie sowita. 
Dla większości z nas zwłaszcza ważna jest również niska cena sitodruku, która w najwyższym stopniu pewnie animuje do skorzystania z tej metody znakowania.
Pośród mnogich zalet sitodruku wyliczyć także wypada jego wielkie przeznaczenie. Okazuje się, że można go zastosować do znakowania nie tylko  powierzchni płaskich, ale również cylindrycznych a więc wypukłych. A co ważniejsze, użytkować go można, poza tkaninami, także na dzianinach, drzewie czy tworzywach sztucznych (np. wspomniane wcześniej torby, czapki lub parasole).
Taka sposobność zużytkowania sitodruku jest bardzo znacząca dla branży reklamowej. Szereg bowiem gadżetów reklamowych jest zaznaczonych właśnie ta metodą, wybieraną przez firmy zważywszy na wiele zalet, a zwłaszcza niskie sumpty wydruku. Jest to wspaniałe wyjście przykładowo dla początkujących firm odzieżowych z niedużym funduszem początkowym.


Możliwość komentowania jest wyłączona.